Numer katalogowy: 001832

Grill gazowy Monroe Black PRO 3K Turbo - ENDERS

EndersEnders
2999 
Warianty:
 • Grill gazowy Monroe PRO 3 SIK Turbo z palnikiem rożna - ENDERSGrill gazowy Monroe PRO 3 SIK Turbo z palnikiem rożna - ENDERS
 • Grill gazowy Monroe Black PRO 3K Turbo - ENDERSGrill gazowy Monroe Black PRO 3K Turbo - ENDERS

Produkt dostępny
Wysyłka
do 4 dni
Koszt dostawy:
149  0 
Opis
Grill gazowy Monroe Black PRO 3K Turbo to idealny sprzęt dla każdego zwolennika ogrodowego grillowania. Niezwykle trwały żeliwny ruszt zapewnia najwyższą jakość przygotowanych potraw. Monroe Black PRO 3K Turbo wyróżnia się nowoczesnymi funkcjami, podnoszącymi komfort użytkowania. System wymiennych wkładów Switch Grid sprawia, że grillowanie przeniesie się na nowy poziom: dodatkowe akcesoria pozwalają upiec ciasto lub pizzę.
Grill Enders wyposażony jest w funkcję Turbo Zone, która sprawia, że grill osiąga temperaturę nawet powyżej 400°C. Emaliowana pokrywa zapewnia doskonałą izolację ciepła, a system Heat Range utrzymuje stałą, temperaturę na całym ruszcie. Łatwe czyszczenie zapewnia funkcji Simple Clean. Grill wyposażony jest w 3 bezstopniowe palniki główne o mocy 2 × 3,5 kW i 1 × 4,2 kW, wykonane ze stali nierdzewnej do grillowania pośredniego lub bezpośredniego oraz palnik boczny o mocy 3,15 kW. Powierzchnia rusztu w modelu Monroe Black wynosi 62 x 43 cm (powierzchnia grillowania to aż 2666 cm2!), natomiast ruszt do podgrzewania posiada wymiary 58 x 16,5 cm. Grill gazowy Enders Monroe Black PRO 3K Turbo wyposażony jest również w ruszt do podgrzewania, wykonany ze stali nierdzewnej, który zachowuje temperaturę dań. Wbudowany termometr wskazuje dokładną temperaturę, umożliwiając precyzyjne grillowanie dań. Produkt posiada również dodatkowy przedni panel oraz przestronne miejsce na 11-kilogramową butlę gazową w dolnej szafce. Przemieszczenie grilla ułatwiają natomiast zamontowane 4 skrętne kółka. Dodatkowo 2 nieskładane półki boczne zwiększają zakres powierzchni roboczej, z której możemy korzystać podczas grillowania. 
 

System Switch Grid

Ruszt grillowy z systemem wymiennych wkładów Switch Grid w grillu Enders Monroe to rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie możliwości urządzenia. Wraz z dokupieniem dodatkowych akcesoriów, takich jak stojak do kurczaka, patelnia żeliwna czy kamień do pizzy, możesz przygotować różnorodne dania i wykonać praktycznie wszystkie przepisy, na które masz ochotę. Ta innowacyjna technologia znacznie zwiększa zakres możliwości Twojego grilla, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałymi daniami, przygotowanymi w łatwy i przyjemny sposób.
 

Strefa Turbo Zone

Strefa Turbo Zone w grillu Enders Monroe zapewnia bardzo szybkie nagrzanie do temperatury powyżej 400°C, co umożliwia łatwe i szybkie obsmażanie potraw, w tym doskonałych steków. Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury w strefie Turbo Zone, możesz uzyskać idealne efekty smażenia mięsa, zachowując jego soczystość i aromat. Wystarczy włączyć czerwony przycisk Turbo Zone, aby osiągnąć maksymalną temperaturę już na początku grillowania. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników steków oraz dla osób, które cenią sobie szybkość i łatwość w przygotowywaniu posiłków na grillu.
 

Łatwe czyszczenie Simple Clean

Grill gazowy Enders z systemem Simple Clean to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie Twojego grilla. Dzięki wykonaniu poszczególnych elementów z wysokiej jakości stali nierdzewnej, całą komorę spalania i szufladę na tłuszcz możesz wyczyścić bez użycia dodatkowych narzędzi. Dodatkowo, poszczególne części można myć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia utrzymanie czystości. System Simple Clean to opatentowane rozwiązanie marki Enders, które z pewnością oszczędzi Twój czas i pozwoli cieszyć się grillowaniem bez niepotrzebnego wysiłku.
 

System palników Heat Range 

System Heat Range składa się ze zoptymalizowanych palników wykonanych ze stali nierdzewnej oraz osłon płomienia. Zapewnia on optymalny rozkład ciepła i temperatury na ruszcie. Możemy osiągnąć temperaturę w zakresie od 80°C (idealna do długiego pieczenia) aż do 300°C w samym piekarniku. Tuż na ruszcie osiągane są temperatury do 400°C. System szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku dłuższego grillowania w niskiej temperaturze delikatnych rodzajów mięs, takich jak filet lub rostbef. System Heat Range gwarantuje także równomierne rozprowadzenie ciepła na całej powierzchni grilla. Kolejną zaletą systemu palników Enders jest krótki czas nagrzewania do maksymalnej temperatury grilla.

 

Palnik boczny o mocy 2,9 kW

Dodatkowy palnik doceni każdy, kto choć raz miał niespodziewanych gości np. na obiad + podwieczorek, które grillują w oddaleniu od kuchni – palnik boczny sprawia, że nie musisz specjalnie chodzić do domu po gorącą wodę na kawę czy herbatę. 

Cechy produktu
 • Wyposażony w Turbo Zone i Simple Clean.
 • Switch Grid – emaliowany ruszt żeliwny z wyjmowanym środkiem, pozwala zmieniać akcesoria, zwiększając zakres potraw przygotowanych na grillu.
 • Kuchenka zintegrowana z półką boczną.
 • System palników Heat Range – równomiernie utrzymuje żądane temperatury od niskiej i powolnej do "gorącego pieczenia".
 • Osłony płomienia ze stali nierdzewnej chronią palniki i optymalizują dystrybucję ciepła.
 • Bezbateryjny zapłon piezoelektryczny – rozpalenie płomienia jest bezpieczne i niezawodne.
 • Wyjmowana szuflada na tłuszcz ułatwiająca czyszczenie.
 • 3 bezstopniowe palniki ze stali nierdzewnej do wydajnego grillowania bezpośredniego i pośrednego.
 • Palniki główne: 2 × 3,5 kW, 1 × 4,2 kW
 • Palnik boczny: 2,9 kW
 • Okap o dużej powierzchni z emaliowaną powłoką i zintegrowanym termometrem.
 • 2 duże boczne półki ze stali nierdzewnej.
 • W szafce można schować butlę z gazem 11 kg.
Wymiary
 • Szerokość: 143,5 cm
 • Wysokość: 118,5 cm
 • Głębokość: 57 cm
Recenzje0
0 / 5
0 opinii
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas!
Infolinia czynna:
pon-pt 8-20 sob 8-18 nd 9-15
Polecane dla Ciebie