Folia na Tunel 2x3x2 Biała
Przezroczysta folia PE o gramaturze 140g/m² z filtrem UV4, dedykowana tunelowi foliowemu Focus Garden o wymiarach 2x3x2, zapewnia optymalną przepuszczalność światła i doskonałe właściwości izolacyjne. Wzbogacona o białą siatkę PP, wyróżnia się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Fartuch ziemny stabilizuje tunel, a rzepy zapewniają dokładne napięcie folii. Produkt wyposażono w 6 okien z moskitierami dla lepszej wentylacji oraz szerokie drzwi z podwójnym zamkiem, skutecznie chroniące uprawy przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, owadami i deszczem.
UWAGA: Produkt obejmuje wyłącznie folię, nie cały tunel foliowy.
Najważniejsze cechy:
-
Przystosowana do użytkowania przez cały rok
-
Drzwi wysokie na 180 cm
-
Folia PE 140g/m² z filtrem UV4
-
Szerokie, zwijane drzwi
-
Siatka PP wzmacniająca folię
-
Odporna na warunki atmosferyczne
-
Fartuch ziemny
-
Rzepy mocujące folię
-
Wysokość 200 cm
-
6 okien wentylacyjnych
-
Odporna na uszkodzenia mechaniczne
-
Drzwi z podwójnym zamkiem i zatrzaskami
Wymiary zewnętrzne:
-
szerokość: 200 cm
-
głębokość: 300 cm
-
wysokość: 200 cm
Wymiary drzwi:
- szerokość: 80 cm
- wysokość: 180 cm
Materiał:
- Folia PE 140 g/m² z filtrem UV4 przeźroczysta, warstwowa
- Wtopiona siatka PP
Wymiary i waga opakowania:
- Karton: 92x31x9 cm ; 4 kg
Waga (z opakowaniem): 4 kg
Powierzchnia: 6 m²
Wymiary całkowite:


Warstwowa folia
Folia PE o gramaturze 140g/m² z filtrem UV4 zapewnia pełną przepuszczalność światła oraz optymalne warunki termiczne w tunelu. Wzmacniająca biała siatka PP podwyższa trwałość materiału, chroniąc go przed uszkodzeniami.


Okna z moskitierami i rzepy mocujące
Folia posiada 6 zamykanych okien wyposażonych w moskitiery, co wspiera skuteczną wentylację i regulację temperatury w środku.
Dzięki rzepom, mocowanym do konstrukcji tunelu, folia jest dobrze naciągnięta i uszczelniona, co skutecznie chroni uprawy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.


Drzwi z możliwością zwijania
Rolowane drzwi umożliwiają praktyczny i wygodny dostęp do tunelu, ułatwiając wchodzenie i wychodzenie.


Zatrzaski w drzwiach
Zatrzaski pozwalają na szybkie i łatwe unieruchomienie otwartych drzwi, poprawiając wentylację i komfort użytkowania.


Obustronny zamek w drzwiach
Podwójny, solidny zamek w drzwiach ułatwia otwieranie i zamykanie z obu stron, co zapewnia wygodę użytkowania i większą funkcjonalność tunelu.


Fartuch ziemny
Fartuch w dolnej części folii, po obsypaniu ziemią, poprawia szczelność tunelu i zwiększa jego stabilność, zapewniając ochronę podczas wiatru.
Biała czy zielona folia na tunel?
Zielona folia:
-
Przepuszcza światło jak w naturze – rośliny czują się „jak na zewnątrz"
-
Chroni przed ostrym słońcem, zmniejszając stres roślin
-
Blokuje część promieni UV
-
Łagodnie wtapia się w otoczenie – mniej rzuca się w oczy
Biała folia:
-
Rozprasza światło – równomiernie oświetla wnętrze
-
Utrzymuje niższą temperaturę w gorące dni
-
Poprawia cyrkulację powietrza, zmniejsza ryzyko przegrzania
-
Daje lekką ochronę UV, ale kluczowy jest efekt rozproszonego światła
Dostępny model tunelu do tej folii: Tunel foliowy 2x3x2 biały
Cultivo to marka specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości akcesoriów ogrodowych, takich jak tunele foliowe, szklarnie z poliwęglanu oraz inne produkty wspierające uprawę roślin. Ich asortyment cechuje się trwałością, estetyką i funkcjonalnością, co ułatwia prowadzenie ogrodu i tworzenie wymarzonych aranżacji.






