Numer katalogowy: 005022

Stojak do hamaka dwuosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTA

La SiestaLa Siesta
2019 
Warianty:
  • Stojak do hamaka jednoosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTAStojak do hamaka jednoosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTA
  • Stojak do hamaka dwuosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTAStojak do hamaka dwuosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTA

Produkt niedostępny
Koszt dostawy:
49  0 
Opis

Poznaj wyjątkowy stojak do hamaka LA SIESTA

Stojak na hamak dwusosobowy La Siesta Elipso Nature to wysokiej jakości stojak do hamaków jest wykonany z drewna modrzewiowego, które jest szczególnie wytrzymałe i idealne do zastosowania na zewnątrz. Drewno modrzewiowe pochodzi z lasów gospodarowanych ekologicznie i w sposób socjalnie odpowiedzialny, co potwierdza międzynarodowy system certyfikowania Forest Stewardship Council (FSC™) i nasz FSC™-Licence Code to CO12427. Stojak został wykonany z warstwowo klejonego drewna pod wysokim ciśnieniem i został specjalnie zaimpregnowany, aby mógł być używany na wolnym powietrzu przez cały sezon. Regulowane mocowanie jest wyposażone w opatentowany system QuickExtend, dzięki czemu w prosty sposób można zmienić wysokość zawieszenia hamaka. Zapewniamy, że stojak do hamaków dwuosobowych La Siesta Elipso Nature jest stabilny, bezpieczny i łatwy w montażu. Będzie idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu lub tarasu, zapewniając komfort i relaks podczas letnich dni.

Gdzie najlepiej ustawić mój stojak hamakowy?

Jeśli planujesz używać hamaka na stojaku, ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce. Aby uniknąć niepożądanych drgań i zapadania się, warto upewnić się, że podłoże jest równomierne i niezbyt wilgotne. Jednak zaletą stojaka jest to, że można go łatwo przesuwać, co umożliwia zmianę położenia hamaka w zależności od twoich preferencji. Dzięki temu możesz cieszyć się hamakowym relaksem w słonecznym zakątku ogrodu lub w cieniu, w zależności od pogody i twojego nastroju. Pamiętaj, aby wybrać bezpieczne miejsce i cieszyć się relaksem w hamaku!

Jak dbać o mój stojak?

Po zakończeniu sezonu ogrodowego zaleca się demontaż stojaka i przechowywanie go w suchym pomieszczeniu, aby zapobiec jego uszkodzeniu w wyniku warunków atmosferycznych. Przed ponownym montażem na wiosnę zaleca się również konserwację części drewnianych, aby zapewnić im długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Aby przeprowadzić konserwację, należy dokładnie oczyścić drewno z zabrudzeń i pozostałości roślinnych, a następnie nałożyć na nie warstwę olejku pielęgnacyjnego. Olejek ten powinien być przeznaczony do stosowania na drewno i zapewnić mu ochronę przed wilgocią oraz promieniowaniem UV. Zastosowanie olejku pielęgnacyjnego pozwoli utrzymać drewno w dobrej kondycji i przedłużyć jego żywotność. Ważne jest również, aby wybrać odpowiednią porę na przeprowadzenie konserwacji drewna. Najlepiej zrobić to w suchy dzień, bez opadów atmosferycznych, aby olejek miał czas na wchłonięcie się w drewno i zapewnił mu ochronę przed wilgocią.


Cechy produktu
  • Wysokiej jakości stojak do hamaków o łącznej długości do 300 cm
  • Drewno modrzewiowe jest szczególnie wytrzymałe i dlatego też idealne do zastosowania na dworze
  • Międzynarodowy system certyfikowania Forest Stewardship Council (FSC™) daje gwarancję, że drewno pochodzi z lasów gospodarowanych ekologicznie i w sposób socjalnie odpowiedzialny
  • Dzięki warstowemu klejeniu pod wysokim ciśnieniem i specjalnej impregnacji stojak może stać  na dworze przez cały sezon
  • Z opatentowanym systemem QuickExtend w razie potrzeby w prosty sposób można zmienić wysokość zawieszenia
Wymiary
  • Długość całkowita - 370cm
  • Wysokość całkowita - 140cm
Recenzje0
0 / 5
0 opinii
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas!
Infolinia czynna:
pon-pt 8-20 sob 8-18 nd 9-15
Polecane dla Ciebie