Jeśli znalazłeś/aś ten produkt: Schowek ogrodowy Keter STORE IT OUT MAX w innym sklepie TANIEJ - poinformuj nas o tym!
Wyślij maila z linkiem na: sklep@focusgarden.pl Przedstawimy Ci lepszą, indywidualną ofertę !
Opis produktu
Schowek STORE-IT-OUT MAX jest najlepszym sposobem na przechowywanie drobnych narzędzi, akcesoriów ogrodowych, a nawet pojemników na odpady. Uniwersalny kolor, proste i funkcjonalne kształty oraz powierzchnia imitująca naturalne drewno doskonale wpasują się w dowolną przestrzeń użytkową. Schowek chroni przedmioty przed niepogodą i zabrudzeniami, a wykonanie z tworzyw sztucznych gwarantuje żywotność na długie lata. Produkt renomowanej marki KETER.
Cechy produktu
schowek wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego o strukturze naturalnego drewna WOOD EFEKT!, odpornego na promieniowanie UV
jest 100% wodoodporny, nie wymaga też żadnej impregnacji, malowania czy konserwacji jak to bywa w przypadku produktów wykonanych z naturalnego drewna
schowek może stać na zewnątrz przez cały rok, bez względu na deszcz, śnieg i różnice temperatur
szerokie, dwuskrzydłowe drzwi zamykane są od góry na zasuwę oraz od dołu na dodatkowy zamek, istnieje również możliwość założenia opcjonalnej kłódki
górna pokrywa wyposażona jest w mechanizm automatycznego otwierania skrzyni przy pomocy hydraulicznych siłowników
wytrzymała podłoga chroni przechowywane przedmioty przed wodą, błotem, deszczem, śniegiem i gryzoniami
dodatkowo próg podłogi został specjalnie obniżony i pochylony, celem łatwiejszego załadunku pojemników na kółkach
wnętrze jest też odpowiednio wentylowane, zabezpiecza przed wilgocią i powstawaniem pleśni
wewnętrzna budowa schowka umożliwia montaż we własnym zakresie dodatkowych poziomych półek na drobiazgi i inne podręczne akcesoria (nie ma ich na wyposażeniu)
schowek jest bardzo wygodny z codziennym użytkowaniu, jeżeli się zabrudzi wystarczy go spłukać myjką ogrodową z czystą wodą lub odrobiną łagodnego środka czyszczącego
czytelna instrukcja obsługi umożliwia szybki i bezproblemowy montaż
Wymiary
Szerokość - 145,5 cm
Głębokość - 82 cm
Wysokość - 125 cm
Film 360 stopni
Opinie Klientów (5)
Ocena całościowa
5 z 5 gwiazdek
5 Gwiazdek
100% Complete
(5)
4 Gwiazdki
0% Complete
(0)
3 Gwiazdki
0% Complete
(0)
2 Gwiazdki
0% Complete
(0)
1 Gwiazdka
0% Complete
(0)
Magdalena
Bardzo dobra jakość
dodano: 29-05-2020
Super skrzynia. Moja druga tej firmy. Jedynie co to mogła by być trochę sztywniejsza konstrukcja
Ali
Bardzo dobra jakość
dodano: 27-05-2020
Szybko i sprawnie
Katarzyna
Bardzo dobra jakość
dodano: 21-05-2018
Schowek świetny. Estetyczny i bardzo pojemny. Zmieściły się 4 składane krzesła, stół , parasol i kosiarka. Faktycznie montaż zajmuje ok 30 min. Polecam.
Jeśli znalazłeś/aś ten produkt: Schowek ogrodowy Keter STORE IT OUT MAX w innym sklepie TANIEJ - poinformuj nas o tym! Wyślij maila z linkiem na: sklep@focusgarden.pl Przedstawimy Ci lepszą, indywidualną ofertę !