Numer katalogowy: 005166

Hamak dwuosobowy ALISIO Sea Salt z drążkiem - LA SIESTA

La SiestaLa Siesta
679 
Warianty:
 • Hamak dwuosobowy ALISIO Sea Salt z drążkiem - LA SIESTAHamak dwuosobowy ALISIO Sea Salt z drążkiem - LA SIESTA
 • Hamak ogrodowy dwuosobowy ALISIO Toucan z drążkiem - LA SIESTAHamak ogrodowy dwuosobowy ALISIO Toucan z drążkiem - LA SIESTA
 • Hamak z drążkiem ALISIO Almond, dwuosobowy - LA SIESTAHamak z drążkiem ALISIO Almond, dwuosobowy - LA SIESTA

Produkt niedostępny
Koszt dostawy:
19 
Opis

Poznaj wyjątkowy hamak ALISIO Lime z drążkiem - LA SIESTA

Pragniesz zanurzyć się w relaksacyjnym luksusie i poczuć ukojenie, jakiego doświadcza się tylko w hamaku? Poznaj dwuosobowy hamak z drążkiem Alisio Sea Salt marki LA SIESTA. Wygodny i przestrzenny hamak ogrodowy o szerokości 160 cm doskonale sprawdzi się dla jednej lub dwóch osób. Tkaninę hamaka wyróżnia materiał odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Specjalnie opracowano funkcjonalne włókno z myślą o wykorzystaniu w hamakach outdoorowych. Dzięki temu materiał jest nie tylko łatwy w pielęgnacji, ale również szybko schnie i doskonale radzi sobie z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Ciesz się swobodą korzystania z hamaka bez względu na to, czy świeci słońce czy też siąpi delikatny deszcz. Drążek bambusowy, wykonany z pięknego i wytrzymałego drewna bambusowego, to niezastąpione uzupełnienie hamaka. Dzięki precyzyjnej technologii płytkowej, drążek posiada stabilną strukturę i miłą w dotyku, gładką powierzchnię. Drewno użyte do produkcji drążka pochodzi z lasów gospodarowanych ekologicznie i w sposób socjalnie odpowiedzialny. Certyfikat Międzynarodowego Systemu Certyfikowania Forest Stewardship Council (FSC™) jest gwarancją dla klientów, że dokonują wyboru zgodnego z wartościami ekologicznymi i społecznymi. Wydaj się w stan nieważkości na naszym hamaku, który zawiesza się na aż 68 sznurkach. Im więcej sznurów, tym lepszy rozkład masy, większa trwałość i wygoda hamaka. To doskonały sposób na oderwanie się od codziennych trosk i znalezienie chwili spokoju. Hamak z drążkiem Alisio Sea Salt marki LA SIESTA to efekt tradycyjnego rękodzieła z Kolumbii. Każdy egzemplarz jest przepiękny i wygodny, wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły i z użyciem materiałów najwyższej jakości. Zrolowany hamak jest niewielki i praktyczny w przechowywaniu, zajmuje tylko tyle miejsca co poduszka. Dodatkowo, na banderoli znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji produktu

Jak i gdzie zamocować mój hamak?

Oczywiście, istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o zamocowanie hamaka. Jedną z najpopularniejszych jest zawieszenie go między dwoma drzewami. Jeśli wybierasz tę opcję, upewnij się, że wybrane drzewa są na tyle silne, aby unieść wagę hamaka i nie będą szkodzić drzewom ani ich korzeniom. Jeśli nie masz odpowiednich drzew, można użyć dwóch słupków. Muszą one być wystarczająco mocne i stabilne, aby utrzymać hamak i nie przewrócić się. Upewnij się, że dobra jest też odpowiednia dla długości twojego hamaka. Jeśli nie masz odpowiednich elementów do zawieszenia hamaka, możesz rozważyć zakup stojaka do hamaków. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad umiejscowieniem hamaka i chcesz go przenosić z miejsca na miejsce. Jeśli chcesz zamocować hamak wewnątrz pomieszczenia, najlepiej zamontować haki w suficie lub belce. Upewnij się, że sufit jest wystarczająco mocny, aby unieść wagę hamaka i nie będzie to stanowiło zagrożenia dla bezpieczeństwa. Pamiętaj, że niezależnie od wybranej opcji, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie elementy są odpowiednio mocne i nie będą stanowić zagrożenia. Zawsze czytaj instrukcje producenta i stosuj się do nich, aby upewnić się, że twoje zawieszenie jest bezpieczne i niezawodne.

Ile miejsca potrzebuję przy mocowaniu mojego hamaka?

Mocując hamak, istotne jest przestrzeganie odpowiedniego stosunku odstępu i wysokości punktów mocowania. Zalecana wysokość zawieszenia wynosi około połowy odstępu między punktami mocowania. Jeśli zdecydujesz się na zwiększenie odstępu między punktami, musisz też odpowiednio podwyższyć zawieszenie hamaka. Dzięki temu uzyskasz charakterystyczny kształt banana. Pamiętaj również, aby hamak unosił się swobodnie i nie dotykał podłoża. W ten sposób będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem, co wydłuży jego żywotność.

Jak najwygodniej leżeć w hamaku?

Aby w pełni cieszyć się wygodą hamaka, zalecamy zajęcie pozycji diagonalnej. Dzięki temu powierzchnia do leżenia dopasuje się do Twojego ciała, a plecy będą optymalnie podparte, co odciąży Twój kręgosłup. Nasz hamak można prać w pralce w programie do tkanin delikatnych, w temperaturze 30°C. Przed praniem, zalecamy związać ze sobą sznury mocujące, by uniknąć splątania. Po praniu, należy suszyć hamak na wolnym powietrzu i unikać użycia suszarki. Dzięki temu Twój hamak będzie zawsze czysty i gotowy do kolejnej relaksującej chwili.

 


Cechy produktu
 • Nasze funkcjonalne włókno zostało opracowane specjalnie do szczególnych wymogów, jakie posiadają hamaki outdoorowe. Jest łatwe w pielęgnacji, szybko schnie i jest odporne na warunki atmosferyczne
 • Drążek wykonany z drewna bambusowego: piękny i wytrzymały. Dzięki pracochłonnemu sposobowi produkcji w technologii płytkowej, drążek ten posiada szczególnie stabilną strukturę oraz miłą w dotyku, gładką powierzchnię. Jest on odporny na zmienne warunki atmosferyczne
 • Międzynarodowy system certyfikowania Forest Stewardship Council (FSC™) daje gwarancję, że drewno pochodzi z lasów gospodarowanych ekologicznie i w sposób socjalnie odpowiedzialny.
 • Jakość hamaka określa duża liczba sznurów, na których wisi. Im więcej sznurów, tym lepszy rozkład masy, większa trwałość i wygoda hamaka.
 • Efekt tradycyjnego rękodzieła z Kolumbii. Przepiękny i wygodny produkt o najwyższej jakości.
 • Dzięki podwójnym wątkom tkackim brzegi materiału są wzmocnione oraz szczególnie odporne na rozdarcie
 • Emisje, powstające podczas produkcji i transportu hamaka kompensowane są przez uznany projekt ochrony klimatu.
 • Hamak z drążkiem zapakowany jest w praktyczny pokrowiec. Na banderoli znajdują się wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji produktu.
Wymiary
 • Długość tkaniny - 210 cm
 • Szerokość tkaniny - 160 cm
Recenzje0
0 / 5
0 opinii
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas!
Infolinia czynna:
pon-pt 8-20 sob 8-18 nd 9-15
Polecane dla Ciebie