Numer katalogowy: 005021

Stojak do hamaka jednoosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTA

La SiestaLa Siesta
1099 
Warianty:
  • Stojak do hamaka jednoosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTAStojak do hamaka jednoosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTA
  • Stojak do hamaka dwuosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTAStojak do hamaka dwuosobowego ELIPSO Nature - LA SIESTA

Produkt niedostępny
Koszt dostawy:
49  0 
Opis

Poznaj wyjątkowy stojak do hamaka LA SIESTA

Stojak do hamaków jednoosobowych z drewna modrzewiowego to idealne rozwiązanie dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Drewno modrzewiowe charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, co sprawia, że stojak będzie służył przez wiele sezonów. Produkt posiada certyfikat Forest Stewardship Council (FSC™), co oznacza, że drewno pochodzi z lasów gospodarowanych w sposób ekologiczny i socjalnie odpowiedzialny. W ten sposób, wybierając ten stojak, wspierasz odpowiedzialną gospodarkę leśną i chronisz środowisko naturalne. Stojak jest przystosowany do użytku na wolnym powietrzu dzięki specjalnej impregnacji i warstwowemu klejeniu pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu produkt jest odporny na warunki atmosferyczne i można go bezpiecznie pozostawić na dworze przez cały sezon. Stojak do hamaków jest wyposażony w opatentowany system QuickExtend, który pozwala w prosty sposób regulować wysokość zawieszenia. Dzięki temu można dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Ten stojak do hamaków jednoosobowych z drewna modrzewiowego to produkt najwyższej jakości, który zapewni Ci niezapomniane chwile relaksu na świeżym powietrzu.

Gdzie najlepiej ustawić mój stojak hamakowy?

Jeśli planujesz używać hamaka na stojaku, ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce. Aby uniknąć niepożądanych drgań i zapadania się, warto upewnić się, że podłoże jest równomierne i niezbyt wilgotne. Jednak zaletą stojaka jest to, że można go łatwo przesuwać, co umożliwia zmianę położenia hamaka w zależności od twoich preferencji. Dzięki temu możesz cieszyć się hamakowym relaksem w słonecznym zakątku ogrodu lub w cieniu, w zależności od pogody i twojego nastroju. Pamiętaj, aby wybrać bezpieczne miejsce i cieszyć się relaksem w hamaku!

Jak dbać o mój stojak?

Po zakończeniu sezonu ogrodowego zaleca się demontaż stojaka i przechowywanie go w suchym pomieszczeniu, aby zapobiec jego uszkodzeniu w wyniku warunków atmosferycznych. Przed ponownym montażem na wiosnę zaleca się również konserwację części drewnianych, aby zapewnić im długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Aby przeprowadzić konserwację, należy dokładnie oczyścić drewno z zabrudzeń i pozostałości roślinnych, a następnie nałożyć na nie warstwę olejku pielęgnacyjnego. Olejek ten powinien być przeznaczony do stosowania na drewno i zapewnić mu ochronę przed wilgocią oraz promieniowaniem UV. Zastosowanie olejku pielęgnacyjnego pozwoli utrzymać drewno w dobrej kondycji i przedłużyć jego żywotność. Ważne jest również, aby wybrać odpowiednią porę na przeprowadzenie konserwacji drewna. Najlepiej zrobić to w suchy dzień, bez opadów atmosferycznych, aby olejek miał czas na wchłonięcie się w drewno i zapewnił mu ochronę przed wilgocią.


Cechy produktu
  • Wysokiej jakości stojak do hamaków o łącznej długości do 300 cm
  • Drewno modrzewiowe jest szczególnie wytrzymałe i dlatego też idealne do zastosowania na dworze
  • Międzynarodowy system certyfikowania Forest Stewardship Council (FSC™) daje gwarancję, że drewno pochodzi z lasów gospodarowanych ekologicznie i w sposób socjalnie odpowiedzialny
  • Dzięki warstowemu klejeniu pod wysokim ciśnieniem i specjalnej impregnacji stojak może stać  na dworze przez cały sezon
  • Z opatentowanym systemem QuickExtend w razie potrzeby w prosty sposób można zmienić wysokość zawieszenia
Wymiary
  • Długość całkowita - 320cm
  • Wysokość całkowita - 120cm
Recenzje0
0 / 5
0 opinii
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas!
Infolinia czynna:
pon-pt 8-20 sob 8-18 nd 9-15
Polecane dla Ciebie