Jakie są najpopularniejsze modele mebli Nardi?

Meble Nardi to idealne połączenie włoskiej elegancji oraz ponadczasowego stylu. Co sprawia, że są tak wyjątkowe? Przede wszystkim klasyczny wygląd, którego dopełnieniem jest użycie nowoczesnych, łatwych w pielęgnacji materiałów. To właśnie sprawia, że propozycje producenta ze słonecznej Italii świetnie spisują się zarówno w restauracyjnym ogródku, jak i na prywatnym tarasie.
Chociaż meble Nardi cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, kilka modeli jest szczególnie chętnie kupowanych. Jakie są najpopularniejsze modele mebli Nardi? Oto one!

Wygodne leżaki Nardi – do ogrodu i na basen

Leżaki Nardi odznaczają się ciekawym oraz przemyślanym designem oraz wyjątkowo lekką i trwałą konstrukcją. Wszystkie modele wykonano z trwałego polipropylenu, który jest odporny na uszkodzenia i promieniowanie UV, a także całkowicie wodoodporny. Poza tym jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Co więcej, łóżka słoneczne Nardi posiadają certyfikat CATAS, przyznawany meblom nadającym się do użytku publicznego. Dzięki temu leżaki włoskiego producenta często są funkcjonalną ozdobą i domowych ogródków, i hotelowych basenów czy aquaparków.
Nardi oferuje bardzo szeroki wybór leżaków o różnych kolorach i kształtach – zarówno bardziej nowoczesnych, jak i klasycznych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi modele Alfa, Alfa Tortora, Eden i Eden Tortora, w tym również w wersji Bianco.

Praktyczne krzesła

Krzesła ogrodowe muszą być lekkie, wytrzymałe i łatwe w przechowywaniu. Dodatkowo nie zaszkodzi też, jeśli będą estetyczne i miłe dla oka oraz wygodne! Gdzie szukać ideału? Oczywiście w ofercie firmy Nardi. Krzesła odznaczają się wyjątkowo estetycznym i praktycznym designem, a dodatkowo są bardzo funkcjonalne.
Jednak tym, co sprawia, że krzesła Nardi są chętnie wybierane zarówno przez właścicieli biznesów, jak i prywatnych klientów, jest ich trwałość. Krzesła wykonano z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrzny i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo ich unikatowy kształt sprawia, że są łatwe w składowaniu i przechowywaniu.
W naszym sklepie znajdziesz modele Palma Bianco Tortora, Net Antracite, Net Tortora, Bora Antracite oraz Bora Tortora w wielu różnych kolorach, więc bez problemu wybierzesz propozycje najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Stoły i stoliki na popołudnie przy kawie

Stoły i stoliki zawsze pod ręką? To możliwe! Wśród wyrobów Nardi lekkie i zgrabne stoły i stoliki kawowe zajmują bardzo ważne miejsce. Podobnie jak krzesła, tak również stoliki wykonano z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym, więc będą dzielnie służyć Ci przez wiele sezonów! Wśród propozycji producenta znajdziemy zarówno klasyczne stoliki restauracyjne, jak i typowe stoliki kawowe, idealne na leniwe popołudnie w ogrodzie. Modele dostępne w naszej ofercie to Step Antracite, Clip 80 Antracite, Clip 80 Trotora, Step Tortora i Step Bianco.

Duże stoły idealne na rodzinne spotkania

Ciekawą i zaskakującą propozycją wśród mebli Nardi są duże stoły oraz stoły rozkładane. Jednak, wbrew pozorom, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. I właściwie trudno się temu dziwić. Trwały, ale przy tym lekki ogrodowy stół pozwala na rozkoszowanie się posiłkami w ogrodzie. Wyjątkowa stylistyka mebli Nardi sprawia, że można przekształcić nasz kawałek zieleni w kadr z włoskiego filmu i zrobić sobie prawdziwą rodzinną festę!
Propozycje dużych stołów to Alloro 140 Bianco Torotra, Libeccio Antracite, Libeccio Tortora, Alloro 210 Bianco i Libeccio Bianco. Stoły zostały zaprojektowane w taki sposób, by można było odpowiednio je wypoziomować nawet na nierównym podłożu.

Poduszki Nardi – synonim komfortu

Poduszki Nardi są idealnym uzupełnieniem mebli ogrodowych. Odpowiednio dobrane, zwiększają komfort korzystania z krzeseł czy leżaków, a swoimi kolorami wprowadzają każdego w wakacyjny nastrój. Wkład poduszek wykonano z trwałej pianki poliuretanowej, a poszewki z wysokiej jakości akrylu, odpornego na blaknięcie i zabrudzenia.
W naszym sklepie mamy dla Ciebie poduszki dostosowane do wszystkich rodzajów krzeseł Nardi, Net Relax oraz Net Bench w różnych kolorach.