Grill ogrodowy z aplikacją na telefon

Data dodania: 2023-03-20

Rozwój technologii można zauważyć na każdym kroku. W dzisiejszych czasach inteligentne urządzenia z funkcjami sieciowymi to już nie tylko smartfony, tablety, zegarki czy głośniki. Już od wielu lat możemy obserwować coraz większą ilość urządzeń typu Smart Home. Automatyczne odkurzacze, kosiarki czy oświetlenie sterowane z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji nikogo już nie zaskakują. Czas najwyższy na „smart grillowanie”! Czy opłaca się chwycić za smartfon podczas wspólnego biesiadowania przy pysznej karkówce? Wszystko wskazuje na to, że tak! Grill ogrodowy z aplikacją – poznaj sposób działania!

Jak działa aplikacja do grillowania?

Grill ogrodowy z aplikacją to nowość, która może uprzyjemnić grillowanie i spędzanie czasu z bliskimi. Nowoczesne smart grille zaprojektowane zostały tak, aby stale sprawdzać stan posiłków przygotowywanych na ruszcie. Dzięki temu wystarczy jeden rzut ona na telefon z otwartą aplikacją i sprawdzić czy nasza pyszna kiełbaska i warzywa są już gotowe do spożycia. Taki asystent grillowania pozwala przygotować idealne posiłki, którymi można się pochwalić swoim najbliższym czy zaproszonym znajomym.

grill ogrodowy z aplikacją z przygotowanym i grillowanym mięsem podłączonym do sondy

O czym poinformuje nas aplikacja?

Aplikacja do grillowania podpowie nam, kiedy warto odwrócić nasze jedzenie na ruszcie. Poinformuje nas o aktualnej temperaturze oraz wyśle powiadomienie w momencie, gdy nasze jedzenie będzie gotowe do podania na talerzu. Dzięki wykorzystaniu wbudowanego w grilla termometru będziemy mogli przygotować idealnie upieczone mięso, soczyste warzywa, czy doskonale ugrillowane kiełbaski. Inteligentny grill pozwoli nam nawet w łatwy sposób przygotować steka w różnych wariantach wysmażenia. Takie potrawy z całą pewnością podbiją kubki smakowe zaproszonych na wspólne biesiadowanie gości!

Zapomnij o ciągłym monitorowaniu grilla!

Aplikacja do grillowania zmniejsza częstotliwość konieczności wstawania do grilla. Dzięki niej niepotrzebne jest stałe podchodzenie do niego, otwieranie i sprawdzanie stanu potraw. Nikt nie musi również stale stać przy ruszcie, aby kontrolować poziom przygrzania składników czy posiłków. Takie rozwiązanie uprzyjemnia spotkanie przy grillu, jednocześnie świetnie sprawdzają się w przypadku bardziej wymagających dań niż upieczenie kiełbasy czy kaszanki.

Inteligentne grille oferują rozbudowane aplikacje do śledzenia stanu naszych potraw. W większości przypadków są one dostępne całkowicie za darmo. Pozwalają na zdalne monitorowanie temperatury i innych parametrów przygotowywanego jedzenia. Większość producentów udostępnia swoje aplikacje na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz Android.

Sprawdź jakie akcesoria przydadzą się również w czasie grillowania Jakie akcesoria do grilla warto dokupić, aby ulepszyć jego funkcjonalność?

grill ogrodowy z aplikacją - kobieta przygotowująca grilla inteligentnego do gotowania na świeżym powietrzu

WEBER Gazowy grill inteligentny Spirit EPX-315 GBS – produkt dla każdego miłośnika grillowania!

Czy można kupić grill, który znacząco umili spędzanie czasu ze znajomymi i przygotowywanie posiłków w domowym zaciszu? Jak najbardziej! Każdemu, kto szuka innowacji w grillowaniu i wyjątkowego działania, polecany jest WEBER Gazowy grill inteligentny Spirit EPX-315 GBS. Charakteryzuje się on dużą powierzchnią grillowania, wynoszącą aż 3417 cm2, dzięki czemu każdy może przygotować na nim jedzenie dla całej rodziny. W urządzeniu dostępne są żeliwne ruszty o wymiarach 61 × 45 cm oraz ruszt do podgrzewania o wymiarach 56 × 12 cm. Umożliwia to stworzenie wielu dań jednocześnie, przy zachowaniu odpowiednich aromatów i utrzymywania ciepła gotowych już posiłków.

Co wyróżnia model Spirit EPX-315 GBS?

To, co wyróżnia model WEBER Spirit EPX-315 GBS, to trzy mocne palniki ze stali nierdzewnej, które równomiernie podgrzewają cały ruszt. Ich moc na poziomie 9,38 kW zapewnia bezproblemowe rozgrzanie całości, co przekłada się na szybsze i wygodniejsze rozpoczęcie grillowania, które nie wymaga czekania na rozpalenie się ognia czy otrzymanie odpowiedniej temperatury rusztu. Całość grilla stworzona jest tak, aby wytrzymała przez wiele długich lat. Trwała konstrukcja wewnętrzna oraz zewnętrzna urządzenia gwarantuje długowieczność sprzętu i odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury.

Stały dostęp do najważniejszy parametrów grillowania

WEBER Spirit EPX-315 GBS to nie tylko spora powierzchnia do grillowania, duża moc czy wysokiej jakości ruszt, wykonany z żeliwa i dodatkowo pokryty emalią porcelanową. Sprzęt współpracuje z aplikacją Weber Connect, dzięki czemu zapewnia znacznie większe możliwości każdemu użytkownikowi. Przystosowane jest do tego, aby na bieżąco przekazywać dane do podłączonego urządzenia, zapewniając w ten sposób wyjątkową przyjemność i wygodę grillowania.

Kto powinien kupić grill ogrodowy z aplikacją na telefon?

Grill z aplikacją na telefon to przede wszystkim urządzenie dla osób uwielbiających nowinki technologiczne oraz dla tych, którzy chcą wykonać swoje potrawy perfekcyjnie. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w domowym zaciszu czy też na niewielkim przyjęciu, gdzie każdy może dobrze się bawić, gdy potrawy są przygotowywane. Grille z aplikacją to przede wszystkim urządzenia elektryczne i gazowe, zapewniające bezpieczeństwo przygotowywania posiłków i oferujące stałą, ustaloną moc. Aplikacja na telefon znacząco uprzyjemnia grillowanie, co warto samodzielnie sprawdzić i poczuć wyjątkową jakość takiego przygotowywania jedzenia.

Jeżeli szukasz bardziej tradycyjnych grilli zajrzyj do artykułu: Rodzaje grilli ogrodowych: gazowe, elektryczne, węglowe- ich zalety i wady