Numer katalogowy: 005001

Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Wave Outdoor - LA SIESTA

La SiestaLa Siesta
465 
Warianty:
 • Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Wave Outdoor - LA SIESTAKlasyczny hamak dwuosobowy BRISA Wave Outdoor - LA SIESTA
 • Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Toucan Outdoor - LA SIESTAKlasyczny hamak dwuosobowy BRISA Toucan Outdoor - LA SIESTA
 • Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Lime - LA SIESTAKlasyczny hamak dwuosobowy BRISA Lime - LA SIESTA
 • Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Almond - LA SIESTAKlasyczny hamak dwuosobowy BRISA Almond - LA SIESTA
 • Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Sea Salt Outdoor - LA SIESTAKlasyczny hamak dwuosobowy BRISA Sea Salt Outdoor - LA SIESTA
 • Klasyczny hamak dwuosobowy BRISA Cedar Outdoor - LA SIESTAKlasyczny hamak dwuosobowy BRISA Cedar Outdoor - LA SIESTA
 • Dwuosobowy hamak BRISA Marine Outdoor - LA SIESTADwuosobowy hamak BRISA Marine Outdoor - LA SIESTA

Produkt niedostępny
Koszt dostawy:
19 
Opis

Poznaj wyjątkowy dwuosobowy hamak La Siesta Brisa Wave

Przenieś się w sielski klimat karaibskich plaż z dwuosobowym hamakiem La Siesta Brisa Wave. Ten niezwykły hamak o szerokości aż 160 cm zaprasza do doskonałego relaksu i odprężenia we dwoje. Wykonany z wysokiej jakości płótna oferuje niezrównany komfort leżenia zarówno dla jednej osoby, jak i dla pary. Zanurz się w luksusie i delektuj się chwilami spędzonymi na wyciągnięciu się w promieniach słońca, ciesząc się miękkim dotykiem materiału, który otuli Was niczym miękka kołdra. Hamak został stworzony z myślą o trudnych warunkach atmosferycznych. Specjalnie opracowane włókno jest odporne na zmienne czynniki pogodowe, dzięki czemu możesz cieszyć się swobodą korzystania z hamaka w każdej porze roku. Bez względu na to, czy jest to upalne lato czy chłodna jesień hamak będzie gotowy na przyjęcie Was i zapewni niezawodną wygodę. Wyjątkową cechą hamaka są 84 sznurki, na których opiera się jego konstrukcja. To właśnie one zapewniają idealne rozłożenie masy, gwarantując maksymalny komfort i trwałość. Możesz poczuć się jak w stanie nieważkości, unosząc się w powietrzu, otulony przyjemnym ciepłem hamaka. Produkty La Siesta powstają w Kolumbii, gdzie mistrzowie rękodzieła starannie tworzą każdy hamak. Efekt ich pracy jest przepiękny i gwarantuje najwyższą jakość. Dodatkowo, dzięki podwójnym wątkom tkackim, brzegi naszego hamaka są niezwykle wytrzymałe i odporne na rozdarcie. Możesz być spokojny, że Twój hamak posłuży Ci przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Skup się na relaksie, a nie na obawach o trwałość. Wszystkie hamaki marki La Siesta są neutralne dla klimatu, a emisje powstałe podczas produkcji i transportu są kompensowane przez uznany projekt ochrony klimatu. Kiedy odpoczywasz w hamaku, możesz cieszyć się świadomością, że robisz coś dobrego dla środowiska. Zrolowany hamak jest niewielki i praktyczny w przechowywaniu, zajmuje tylko tyle miejsca co poduszka. Dodatkowo, na banderoli znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji produktu.

Jak i gdzie zamocować mój hamak?

Oczywiście, istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o zamocowanie hamaka. Jedną z najpopularniejszych jest zawieszenie go między dwoma drzewami. Jeśli wybierasz tę opcję, upewnij się, że wybrane drzewa są na tyle silne, aby unieść wagę hamaka i nie będą szkodzić drzewom ani ich korzeniom. Jeśli nie masz odpowiednich drzew, można użyć dwóch słupków. Muszą one być wystarczająco mocne i stabilne, aby utrzymać hamak i nie przewrócić się. Upewnij się, że dobra jest też odpowiednia dla długości twojego hamaka. Jeśli nie masz odpowiednich elementów do zawieszenia hamaka, możesz rozważyć zakup stojaka do hamaków. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad umiejscowieniem hamaka i chcesz go przenosić z miejsca na miejsce. Jeśli chcesz zamocować hamak wewnątrz pomieszczenia, najlepiej zamontować haki w suficie lub belce. Upewnij się, że sufit jest wystarczająco mocny, aby unieść wagę hamaka i nie będzie to stanowiło zagrożenia dla bezpieczeństwa. Pamiętaj, że niezależnie od wybranej opcji, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie elementy są odpowiednio mocne i nie będą stanowić zagrożenia. Zawsze czytaj instrukcje producenta i stosuj się do nich, aby upewnić się, że twoje zawieszenie jest bezpieczne i niezawodne.

Ile miejsca potrzebuję przy mocowaniu mojego hamaka?

Mocując hamak, istotne jest przestrzeganie odpowiedniego stosunku odstępu i wysokości punktów mocowania. Zalecana wysokość zawieszenia wynosi około połowy odstępu między punktami mocowania. Jeśli zdecydujesz się na zwiększenie odstępu między punktami, musisz też odpowiednio podwyższyć zawieszenie hamaka. Dzięki temu uzyskasz charakterystyczny kształt banana. Pamiętaj również, aby hamak unosił się swobodnie i nie dotykał podłoża. W ten sposób będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem, co wydłuży jego żywotność.

Jak najwygodniej leżeć w hamaku?

Aby w pełni cieszyć się wygodą hamaka, zalecamy zajęcie pozycji diagonalnej. Dzięki temu powierzchnia do leżenia dopasuje się do Twojego ciała, a plecy będą optymalnie podparte, co odciąży Twój kręgosłup. Nasz hamak można prać w pralce w programie do tkanin delikatnych, w temperaturze 30°C. Przed praniem, zalecamy związać ze sobą sznury mocujące, by uniknąć splątania. Po praniu, należy suszyć hamak na wolnym powietrzu i unikać użycia suszarki. Dzięki temu Twój hamak będzie zawsze czysty i gotowy do kolejnej relaksującej chwili


Cechy produktu
 • Wykonany ręcznie w Kolumbii
 • Materiał odporny na warunki atmosferyczne
 • Jakość klasycznego hamaka mierzy się w ilości jego sznurków do zawieszenia. One są gwarantem optymalnego rozłożenia ciężaru i niezwykłego komfortu.
 • Dzięki naszym łatwym w pielęgnacji włóknom funkcjonalnym z polipropylenu Brisa jest idealny do użytku na dworze.
 • Twój hamak możesz bez problemu prać w pralce w temp. 30°C w programie do tkanin delikatnych. Najpierw należy związać ze sobą sznury mocujące, by zapobiec ich splątaniu. Po wypraniu powinieneś hamak wysuszyć na wolnym powietrzu i nie używać  suszarki do prania.
 • Ten klasyczny hamak z płótna o szerokości aż 160 cm oferuje wielki komfort leżenia dla jednej lub dwóch osób.
 • Dzięki podwójnym wątkom tkackim brzegi materiału są wzmocnione oraz szczególnie odporne na rozdarcie.
 • Emisje, powstające podczas produkcji i transportu hamaka kompensowane są przez uznany projekt ochrony klimatu. Certyfikowany przez partnera klimatu: ID 17238-2203-1001
 • Zrolowany hamak zabiera niewiele więcej miejsca niż poduszka. Na banderoli znajdują się wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji produktu.
Wymiary
 • Długość tkaniny - 230 cm
 • Szerokość tkaniny - 160 cm
Recenzje0
0 / 5
0 opinii
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas!
Infolinia czynna:
pon-pt 8-20 sob 8-18 nd 9-15
Polecane dla Ciebie