Numer katalogowy: 005167

Hamak ogrodowy jednoosobowy ALISIO Toucan z drążkiem - LA SIESTA

La SiestaLa Siesta
489 
Warianty:
 • Hamak jednoosobowy ALISIO Sea Salt z drążkiem - LA SIESTAHamak jednoosobowy ALISIO Sea Salt z drążkiem - LA SIESTA
 • Hamak ogrodowy jednoosobowy ALISIO Toucan z drążkiem - LA SIESTAHamak ogrodowy jednoosobowy ALISIO Toucan z drążkiem - LA SIESTA
 • Hamak z drążkiem ALISIO Lime, jednoosobowy - LA SIESTAHamak z drążkiem ALISIO Lime, jednoosobowy - LA SIESTA

Produkt niedostępny
Koszt dostawy:
19 
Opis

Poznaj wyjątkowy fotel ALISIO Toucan z drążkiem - LA SIESTA

Odpocznij i ciesz się relaksem na hamaku LA SIESTA® Alisio Toucan. Ten jednoosobowy hamak z szerokością tkaniny wynoszącą 140 cm zapewnia niezwykłą przestrzeń do rozciągnięcia się i całkowitego odprężenia. Jest niezwykle wygodny i idealnie nadaje się do chwil wytchnienia i odpoczynku, pozwalając oderwać się od zgiełku codziennego życia. Materiał użyty do produkcji tego hamaka jest wyjątkowo odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Specjalnie opracowane funkcjonalne włókno spełnia najwyższe wymagania hamaków przeznaczonych do użytku na zewnątrz. Jest łatwy w pielęgnacji, szybko schnie i wytrzymuje niekorzystne warunki atmosferyczne, co sprawia, że jest idealny do długotrwałego użytkowania. Drążek hamaka wykonany jest z wytrzymałego drewna bambusowego. Oprócz pięknej estetyki, drewno bambusowe charakteryzuje się również trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki technologii płytkowej, drążek ma stabilną strukturę i gładką powierzchnię przyjemną w dotyku. Marka LA SIESTA dba o odpowiedzialną gospodarkę leśną i dlatego drewno użyte do produkcji drążka jest certyfikowane przez międzynarodowy system certyfikacji Forest Stewardship Council (FSC™). To gwarantuje, że drewno pochodzi z lasów, które są ekologicznie i społecznie odpowiedzialnie zarządzane. Hamak Alisio Toucan posiada 52 sznurki do rozwieszenia, co zapewnia perfekcyjny stan nieważkości. Im większa liczba sznurków, tym lepszy rozkład masy, co przekłada się na wyjątkowy komfort i trwałość hamaka. Możesz cieszyć się chwilą relaksu, unosząc się w powietrzu i harmonii z otaczającym światem. Hamak jest również wytworem tradycyjnego rękodzieła z Kolumbii. Każdy detal jest starannie wykonany, zapewniając najwyższą jakość i unikalny charakter. Odkryj piękno kolumbijskiej kultury w swoim ogrodzie lub na tarasie. Zrolowany hamak jest niewielki i praktyczny w przechowywaniu, zajmuje tyle miejsca co poduszka. Na banderoli znajdziesz również przydatne wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji produktu.

Jak i gdzie zamocować mój hamak?

Oczywiście, istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o zamocowanie hamaka. Jedną z najpopularniejszych jest zawieszenie go między dwoma drzewami. Jeśli wybierasz tę opcję, upewnij się, że wybrane drzewa są na tyle silne, aby unieść wagę hamaka i nie będą szkodzić drzewom ani ich korzeniom. Jeśli nie masz odpowiednich drzew, można użyć dwóch słupków. Muszą one być wystarczająco mocne i stabilne, aby utrzymać hamak i nie przewrócić się. Upewnij się, że dobra jest też odpowiednia dla długości twojego hamaka. Jeśli nie masz odpowiednich elementów do zawieszenia hamaka, możesz rozważyć zakup stojaka do hamaków. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad umiejscowieniem hamaka i chcesz go przenosić z miejsca na miejsce. Jeśli chcesz zamocować hamak wewnątrz pomieszczenia, najlepiej zamontować haki w suficie lub belce. Upewnij się, że sufit jest wystarczająco mocny, aby unieść wagę hamaka i nie będzie to stanowiło zagrożenia dla bezpieczeństwa. Pamiętaj, że niezależnie od wybranej opcji, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie elementy są odpowiednio mocne i nie będą stanowić zagrożenia. Zawsze czytaj instrukcje producenta i stosuj się do nich, aby upewnić się, że twoje zawieszenie jest bezpieczne i niezawodne.

Ile miejsca potrzebuję przy mocowaniu mojego hamaka?

Mocując hamak, istotne jest przestrzeganie odpowiedniego stosunku odstępu i wysokości punktów mocowania. Zalecana wysokość zawieszenia wynosi około połowy odstępu między punktami mocowania. Jeśli zdecydujesz się na zwiększenie odstępu między punktami, musisz też odpowiednio podwyższyć zawieszenie hamaka. Dzięki temu uzyskasz charakterystyczny kształt banana. Pamiętaj również, aby hamak unosił się swobodnie i nie dotykał podłoża. W ten sposób będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem, co wydłuży jego żywotność.

Jak najwygodniej leżeć w hamaku?

Aby w pełni cieszyć się wygodą hamaka, zalecamy zajęcie pozycji diagonalnej. Dzięki temu powierzchnia do leżenia dopasuje się do Twojego ciała, a plecy będą optymalnie podparte, co odciąży Twój kręgosłup. Nasz hamak można prać w pralce w programie do tkanin delikatnych, w temperaturze 30°C. Przed praniem, zalecamy związać ze sobą sznury mocujące, by uniknąć splątania. Po praniu, należy suszyć hamak na wolnym powietrzu i unikać użycia suszarki. Dzięki temu Twój hamak będzie zawsze czysty i gotowy do kolejnej relaksującej chwili.

 


Cechy produktu
 • Nasze funkcjonalne włókno zostało opracowane specjalnie do szczególnych wymogów, jakie posiadają hamaki outdoorowe. Jest łatwe w pielęgnacji, szybko schnie i jest odporne na warunki atmosferyczne
 • Drążek wykonany z drewna bambusowego: piękny i wytrzymały. Dzięki pracochłonnemu sposobowi produkcji w technologii płytkowej, drążek ten posiada szczególnie stabilną strukturę oraz miłą w dotyku, gładką powierzchnię. Jest on odporny na zmienne warunki atmosferyczne
 • Międzynarodowy system certyfikowania Forest Stewardship Council (FSC™) daje gwarancję, że drewno pochodzi z lasów gospodarowanych ekologicznie i w sposób socjalnie odpowiedzialny.
 • Jakość hamaka określa duża liczba sznurów, na których wisi. Im więcej sznurów, tym lepszy rozkład masy, większa trwałość i wygoda hamaka.
 • Efekt tradycyjnego rękodzieła z Kolumbii. Przepiękny i wygodny produkt o najwyższej jakości.
 • Dzięki podwójnym wątkom tkackim brzegi materiału są wzmocnione oraz szczególnie odporne na rozdarcie
 • Emisje, powstające podczas produkcji i transportu hamaka kompensowane są przez uznany projekt ochrony klimatu.
 • Hamak z drążkiem zapakowany jest w praktyczny pokrowiec. Na banderoli znajdują się wskazówki dotyczace użytkowania i pielęgnacji produktu.
Wymiary
 • Długość tkaniny - 190 cm
 • Szerokość tkaniny - 140 cm
Recenzje0
0 / 5
0 opinii
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas!
Infolinia czynna:
pon-pt 8-20 sob 8-18 nd 9-15
Polecane dla Ciebie